|
|
|
At Athens |
REGIONAL QUARTERFINAL |
Athens |
|
4:30 pm |
Riverton |
|
|
|
|
|
At Benton |
REGIONAL QUARTERFINAL |
Benton |
|
4:30 pm |
Pinckneyville |
|
|
|
|
|
At Bloomington (Central Catholic) |
REGIONAL QUARTERFINAL |
Bloomington (Central Catholic) |
|
4:30 pm |
Fairbury (Prairie Central) |
|
|
|
|
|
At Braidwood (Reed-Custer) |
REGIONAL QUARTERFINAL |
Braidwood (Reed-Custer) |
|
4:30 pm |
Peotone |
|
|
|
|
|
At Canton |
REGIONAL QUARTERFINAL |
Canton |
|
4:30 pm |
El Paso (E.P.-Gridley) |
|
|
|
|
|
At Champaign (St. Thomas More) |
REGIONAL QUARTERFINAL |
Champaign (St. Thomas More) |
|
4:30 pm |
Arthur (A.-Lovington-Atwood-Hammond) |
|
|
|
|
|
At Chicago (C. Academy) |
REGIONAL QUARTERFINAL |
Chicago (C. Academy) |
|
4:30 pm |
Chicago (Foreman) |
|
|
|
|
|
At Chicago (Cristo Rey Jesuit) |
REGIONAL QUARTERFINAL |
Chicago (Cristo Rey Jesuit) |
|
4:30 pm |
Chicago (Phillips) |
|
|
|
|
|
At Chicago (F.W. Parker) |
REGIONAL QUARTERFINAL |
Chicago (F.W. Parker) |
|
4:30 pm |
Chicago (Noble/Noble Academy) |
|
|
|
|
|
At Chicago (Farragut) |
REGIONAL QUARTERFINAL |
Chicago (Farragut) |
|
4:30 pm |
Chicago (Urban Prep/Bronzeville) [Coop] |
|
|
|
|
|
At Chicago (King) |
REGIONAL QUARTERFINAL |
Chicago (King) |
|
4:30 pm |
Chicago (Noble/Butler) |
|
|
|
|
|
At Chicago (Noble/Hansberry) |
REGIONAL QUARTERFINAL |
Chicago (Noble/Hansberry) |
|
4:30 pm |
Chicago (CICS/Longwood) |
|
|
|
|
|
At Chicago (Phoenix Military Academy) |
REGIONAL QUARTERFINAL |
Chicago (Phoenix Military Academy) |
|
4:30 pm |
Chicago (Noble/Rowe-Clark) |
|
|
|
|
|
At Chicago (Rickover Naval Academy) |
REGIONAL QUARTERFINAL |
Chicago (Rickover Naval Academy) |
|
4:30 pm |
Chicago (Disney II) |
|
|
|
|
|
At Farmington |
REGIONAL QUARTERFINAL |
Farmington |
|
4:30 pm |
Minonk (Fieldcrest) |
|
|
|
|
|
At Fithian (Oakwood) |
REGIONAL QUARTERFINAL |
Fithian (Oakwood) |
|
4:30 pm |
Gilman (Iroquois West) |
|
|
|
|
|
At Genoa (G.-Kingston) |
REGIONAL QUARTERFINAL |
Genoa (G.-Kingston) |
|
4:30 pm |
Winnebago |
|
|
|
|
|
At Greenville |
REGIONAL QUARTERFINAL |
Greenville |
|
4:30 pm |
Breese (Mater Dei) |
|
|
|
|
|
At Herscher |
REGIONAL QUARTERFINAL |
Herscher |
|
4:30 pm |
Momence |
|
|
|
|
|
At Hillsboro |
REGIONAL QUARTERFINAL |
Hillsboro |
|
4:30 pm |
Carlinville |
|
|
|
|
|
At Hoopeston (H. Area) |
REGIONAL QUARTERFINAL |
Hoopeston (H. Area) |
|
4:30 pm |
Watseka |
|
|
|
|
|
At Johnston City |
REGIONAL QUARTERFINAL |
Johnston City |
|
4:30 pm |
Vienna |
|
|
|
|
|
At Kankakee (McNamara) |
REGIONAL QUARTERFINAL |
Kankakee (McNamara) |
|
4:30 pm |
Clifton (Central) |
|
|
|
|
|
At Lawrenceville |
REGIONAL QUARTERFINAL |
Lawrenceville |
|
4:30 pm |
Oblong [Coop] |
|
|
|
|
|
At Macomb |
REGIONAL QUARTERFINAL |
Macomb |
|
4:30 pm |
Hamilton [Coop] |
|
|
|
|
|
At McLeansboro (Hamilton County) |
REGIONAL QUARTERFINAL |
McLeansboro (Hamilton County) |
|
4:30 pm |
Eldorado |
|
|
|
|
|
At Mendota |
REGIONAL QUARTERFINAL |
Mendota |
|
4:30 pm |
Oregon |
|
|
|
|
|
At Metropolis (Massac County) |
REGIONAL QUARTERFINAL |
Metropolis (Massac County) |
|
4:30 pm |
West Frankfort (Frankfort) |
|
|
|
|
|
At Monmouth (M.-Roseville) |
REGIONAL QUARTERFINAL |
Monmouth (M.-Roseville) |
|
4:30 pm |
Aledo (Mercer County) |
|
|
|
|
|
At Orion |
REGIONAL QUARTERFINAL |
Orion |
|
4:30 pm |
Knoxville |
|
|
|
|
|
At Paris |
REGIONAL QUARTERFINAL |
Paris |
|
4:30 pm |
Marshall |
|
|
|
|
|
At Petersburg (PORTA) [Coop] |
REGIONAL QUARTERFINAL |
Petersburg (PORTA) [Coop] |
|
4:30 pm |
Buffalo (Tri-City) [Coop] |
|
|
|
|
|
At Princeton |
REGIONAL QUARTERFINAL |
Princeton |
|
4:30 pm |
Taylor Ridge (Rockridge) |
|
|
|
|
|
At Quincy (Notre Dame) |
REGIONAL QUARTERFINAL |
Quincy (Notre Dame) |
|
4:30 pm |
Beardstown |
|
|
|
|
|
At Rock Island (Alleman) |
REGIONAL QUARTERFINAL |
Rock Island (Alleman) |
|
4:30 pm |
Morrison |
|
|
|
|
|
At Sandwich |
REGIONAL QUARTERFINAL |
Sandwich |
|
4:30 pm |
Rockford (R. Christian) |
|
|
|
|
|
At Shelbyville |
REGIONAL QUARTERFINAL |
Shelbyville |
|
4:30 pm |
Macon (Meridian) |
|
|
|
|
|
At Sparta |
REGIONAL QUARTERFINAL |
Sparta |
|
4:30 pm |
Chester |
|
|
|
|
|
At Staunton |
REGIONAL QUARTERFINAL |
Staunton |
|
4:30 pm |
Wood River (East Alton-W.R.) |
|
|
|
|
|
At Tremont |
REGIONAL QUARTERFINAL |
Tremont |
|
4:30 pm |
Mackinaw (Deer Creek-M.) |
|
|
|
|
|
At Trenton (Wesclin) |
REGIONAL QUARTERFINAL |
Trenton (Wesclin) |
|
4:30 pm |
Carlyle |
|
|
|
|
|
At Vandalia |
REGIONAL QUARTERFINAL |
Vandalia |
|
4:30 pm |
Toledo (Cumberland) |
|
|
|
|
|
At Virden (North Mac) |
REGIONAL QUARTERFINAL |
Virden (North Mac) |
|
4:30 pm |
Sullivan |
|
|
|
|
|
At Warrensburg (W.-Latham) |
REGIONAL QUARTERFINAL |
Warrensburg (W.-Latham) |
|
4:30 pm |
Stanford (Olympia) |
|
|
|
|
|
At Woodstock (Marian) |
REGIONAL QUARTERFINAL |
Woodstock (Marian) |
|
4:30 pm |
Johnsburg |
|
|
An asterisk (*) indicates the school that most recently submitted information on the contest.